מתעסקים בלוגיסטיקה? ייצרנים? מרלו"גים? בעלי מחסן? מלקטים?
בין אם מדובר בעסק קטן או גדול מימדים, בכל בית-עסק, אידיאלי שיהיה סדר, מעקב אחר הפריטים, דיוק מקסימלי וחיסכון בזמן. אנו מציעים לכם לשקול להתחיל לעבוד עם בר-קוד. הברקוד הומצא על ידי ג'וזף וודלנד וברנרד סילבר בשנת 1948, בראשית שנות הטכנולוגיה, ההמצאה הזו שיפרה את שיטת העבודה של מרביתנו ומאז ניתן למצוא את השימוש בברקודים בהמון תחומים שונים, לסריקת ברקוד יש יתרונות רבים והוא פשוט לשימוש, ברקוד הוא השקעה משתלמת שמשמשת לטווח הארוך.

ברקודים

מה הם היתרונות של הברקוד?

חיסכון בזמן, חיסכון בטעויות ופשטות בדיווח! ברקודים משרתים מערכות לאיסוף נתונים בתעשייה ובעולם הקמעונאות. פתרונות אלה מובילים לקלות ואמינות דיווח, וחיסכון גדול בזמן ובטעויות. השימוש בהם יוביל להגברת תפוקת הליקוט במחסן, צמצום משך הכנת הזמנות, הגברת דיוק, צמצום טעויות אנוש, בטול התלות בכוח אדם מיומן, דיוק ניהול המלאי, וייעול של תהליכים לוגיסטיים נוספים, כמו גם בקרת ריצפת ייצור וניטור. ברקודים נקראים באמצעות מגוון מכשירים: מסופונים, טאבלטים, עגלות ליקוט, מלגזות ועוד ועוד, אשר מאפשרים למשתמשים בהם יעילות, מהירות, נוחות מרבית, וצמצום עלויות. 
 
 

מי אנחנו? נעים מאוד,

״גילסר טכנולוגיות״ מתמחה במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה. גילסר הוא בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת .לגילסר צוות מקצועי, קשוב ובעל ידע וניסיון במגוון סוגי תעשיות אשר יישם פתרונות מיחשוב בהצלחה בעשרות ארגונים בתעשיות מסורתיות וחדשות. הערך המוסף שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא מתן פתרונות מותאמים ללקוח, שעושים שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בשוק, ומתהליכי עבודה מדויקים. אנו מאמינים כי שינוי אמיתי בעסק מצריך נגישות לכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר המקדמים צמיחה בת-קיימא.

מערכות שלנו שעושות שימוש בברקודים וב RFID, מיושמות בעשרות בתי עסק, מסוגי תשעיה שונים ומגוונים.

הצצתם באתר שלנו, במאמרים ועדיין לא בטוחים שהשירותים שאתם מחפשים נמצאים אצלנו? דברו איתנו! אצלנו השירות הוא בעדיפות עליונה, במקום הראשון.

גילסר טכנולוגיות – פתרונות מחשוב לוגיסטי וייצורי 074-710-7414.
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי