בין אם אנחנו מנהלי מפעל ייצור ובין אם אנחנו מהנדסי תעשייה וניהול האחראים על תהליך הייצור התקין של המפעל, אנחנו יודעים שהמילה "ייעול" היא מילת המפתח שלנו מהרגע בו אנחנו מגיעים בבוקר למפעל ועד לרגע בו אנחנו יוצאים ממנו בערב, ועלייה אנחנו צריכים לחשוב בכל רגע נתון. בסביבה התחרותית בה אתם פועלים בה ישנה תחרות קשה ויומיומית מצד מפעלים אחרים בארץ, מהעולם ובעיקר ממזרח אסיה או ממזרח אירופה בהם שכר העבודה נמוך הרבה יותר וכמובן חומרי הגלם זולים יותר. 

ייעול הייצור


מה שנותר לנו לעשות הוא להתייעל. להוריד עלויות קבועות. כלומר לחשוב יום ולילה על ייעול הייצור. 

ייעול תהליך הייצור. ייעול הליקוט, ייעול המחסן, ייעול ייצור של מוצרי משנה וייעול של כל מרכיבי תהליך הייצור. מתחילתו ועד לסופו. אבל ייעול הייצור רק של שלב אחד מעל התהליכים לא ייעזור לנו. למה? תמשילו את זה כביש עם רמזורים. הרמזורים עוצרים את התנועה. אך אם תסירו רק רמזור אחד ותחליפו אותו בגשר (מחלף) הרי תיתקעו עוד קילומטר בעוד רמזור.
 

פשוט העברתם את הפקק קילומטר הלאה. לכן, ייעול הייצור צריך להיות כללי ולכלול את כל שלבי הייצור. אבל איך עושים זאת? פשוט. מעבר מניהול ידני ומיושן של רצפת הייצור לניהול אוטומאטי הוליסטי של כלל תהליכי הייצור. לאן לפנות בכדי לבדוק את העניין? ישנן חברות שונות שפיתחו פתרונות אוטומאטיים עבור תהליך הייצור וייעול הייצור. אחת מהן היא גילסר טכנולוגיות. 

חברה פיתחה ומפתחת פתרונות תוכנה, ייצור ובקרה מתקדמת ביותר שביכולתה לייעל את תהליכי הייצור של המפעל שלכם בעשרות אחוזים. 
בתוך תהליך הייעול ניתן לציין את ייעול הליקוט, ייעול המחסן וכמובן ייעול ייצור. איך מתקדמים? יוצרים קשר עם חברות כמו גילסר טכנולוגיות, מקיימים מפגש היכרות ראשון ואחרי ההכירות הראשונית והכירות המקצועית תקבלו, אולי הערכת מחיר שתאפשר לכם להחליט אם להתקדם או לא. אך זכרו, אין השקעה טובה וכזאת שמחזירה עצמה הכי במהירות מההשקעה בתוכנה לניהול רצפת ייצור. אתם חייבים להתקדם לתוך המאה העשרים ואחת ולהיות תחרותיים הרבה יותר. אחת פשוט לא תשרדו. זה רק עניין של זמן. התקשרו עוד היום לחברת גילסר טכנולוגיות והתחילו להתייעל ולחסוך ולהרוויח. בהצלחה.  
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי