אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל מפעל או חנות גדולה, בעיקר מפעל שמייצר מספר רב של פריטים שונים מקטגוריות שונות, לדוגמה תרופות, או כאמור חנות מסוג סופרמרקט או מיני מרקט, הוא המחסן. המחסן נמצא בשלב של בין גמר ייצור ולפני שלב השילוח. שם מצטברים כל המוצרים שאותם המפעל מייצר.

ייעול ניהול מחסן


כתלות במוצרים, הם צריכים להיות מאוחסנים בסדר מסוים, לפי תאריך תפוקה, לפי אזורי שילוח, לפי סוגי המוצרים או המשפחות שלהם, ולפי עוד קטגוריות מיון שכל מפעל מגדיר לעצמו על פי כמובן סוג המוצרים, גודל המחסן, מספר המוצרים וכדומה.

פעם, לפני המהפכה הטכנולוגית ניהול "רצפת המחסן" היתה מתצבעת באופן ידני. היום כבר לא. ומי שעדיין עושה זאת באופן ידני עלול להישאר מאחור. כיום חברות כמו גילסר טכנולוגיות מפתחות או משתמשות בתוכנות מדף לניהול רצפות ייצור ורצפות מחסנים.

מערכות אלו לייעול ניהול מחסן מאפשרות לאותם מפעלים המטמיעים אותן, שיפור דרמטי ביעילות הניהול שלהם.

מערכות ברקוד, שליטה בכל רגע נתון על מה יוצא, מה נכנס ומה קיים, ניהול מקום וחלל, ועוד עוד יתרונות של ייעול נהול מחסן שמציעה כאמור גילסר טכנולוגיות. ולא רק זה, ניתן גם להזכיר שיפור וייעול של ליקוט מחסנאי, כן, הליקוט של מחסנאי הוא נקודת תורפה של ייעול מחסן. אם הוא מתבצע בייעילות, ייעול ניהול מחסן, כל מחסן, גם כן עולה. 

התקשרו עוד היום לחברות כמו גילסר טכנולוגיות. קבעו פגישה. חברות מסוג זה יעזרו לכם לעשות את ההשקעה הטובה ביותר שהייתם יכולים לחשוב עליה. השקעה שתחזיר אותכם למסלול התחרותיות עם המתחרות הרבות והקשות שלכן. מפעל מודרני אינו יכול כיום לפעול באופן ידני. בכל שלבי הפיתוח, ייצור, איחסון ושילוח. הוא פשוט יפסיד בתחרות לאלו שהשקיעו והתמחשבו. ייעול מחסן או ייעול ליקוט של מחסנאי אינו יכול להתבצע ע"י להגיד לו "תהיה יותר יעיל". ליקוט מחסנאי באופן ידני יהיה בהכרח לא יעיל. או יותר נכון, לא מספיק יעיל מול חברות שעברו כבר תהליך של ייעול ניהול מחסן.

זה אולי נשמע מפחיד - הטמעת מערכת אוטומאטית לייעול המפעל וניהול המחסן שלו אבל זה לא. יש כמובן תהליך הטמעה כמו בתהליך של כל טכנולוגיה אבל אחריו תהיו כבר במקום מנצח. 
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי