במידה ואתם מתעניינים בנושא מאמר זה, אז אני מעריך שאתם בעלי מפעל או מנהלי תפעול במפעל שמייצר סחורות. ובמידה וזה אכן כך, אתם בטוח מודעים לתחרותיות הלעיתים בלתי אפשרית בתחום זה. בעיקר תחרות עם מדינות אחרות, בדרך כלל מהמזרח הרחוק ובעיקר מסין, המציעה מוצרים טובים במחירים נמוכים מאד בגלל תנאי העבודה שמה מול תנאי העבודה כאן בארץ. 

מערכת לדיווח גמר ייצור


אם כן, בכדי לשרוד אתם חייבים להתייעל. אבל איך מתייעלים? חלק מההתייעלות נופל על תחום הרכש. תחום חשוב מאד. פשוט קנייה של מוצרי הגלם עבור המוצרים שהמפעל מייצר יותר בזול. ניהול כוח אדם, ניהול הוצאות שוטפות ועוד.. אך התחום הכי חשוב להערכתי הוא תחום ניהול "רצפת הייצור" כלומר תהליך הייצור.

ישנן חברות תוכנה המציעות לכם, התעשיינים, מעבר מניהול רצפת הייצור שלכם, כולל מחסנים ושילוח באופן ידני לניהול אוטומאטי בעזרת תוכנה מיוחדת המותאמת עבור כל לקוח ולקוח על בסיס מידע ונסיון רב שנצבר אצל אותן חברות. 

בכדי לציין חברה אחת אוכל לציין את גילסר טכנולוגיות. חברה ותיקה ומקצוענית המציעה מערכת כוללת של ניהול תהליך הייצור מתחילתו ועד סופו.

בכדי לתת דוגמה אחת למרכיב מאד חשוב בתוכנה שמציעה גילסר טכנולוגיות ניתן לציין את מערכת לדיווח גמר ייצור שמאפשרת דיווח על גמר ייצור של מוצר מסויים ומה התהליכים שנדרשים להתבצע לאחר מכן - אריזה, אחסון ושילוח. מערכת לדיווח גמר ייצור היא רק חלק ממערכת יותר גדולה של ניהול המחסן והמלאי.
 
תוכנה זו מדווחת על גמר ייצור לדוגמה ועל עוד הרבה מאד פעילויות שמתרחשות כל העת ואשר דיווח על גמר ייצור הוא רק חלק מהן. גמר ייצור מאפשר למנהל התפעול לקחת החלטות ביצועיות שיאפשרו לתהליך הייצור, האחסון והשילוח להתנהל ביעילות. 

מערכת לדיווח גמר ייצור שהיא רק חלק אחד של התוכנה לניהול רצפת ייצור המפותחת ע"י חברת גילסר טכנולוגיות תאפשר לכם להתייעל ולייעל את תהליך הייצור במפעלכם בעשרות אחוזים ובכך לחסוך לכם כסף רב הן בכח אדם והם בהוצאות שוטפות וקבועות. את מערכת לדיווח גמר ייצור תמצאו בבית היוצר של חברת גילסר טכנולוגיות. התקשרו עוד היום והחלו לחסוך ולהתייעל. התחרות קשה ואין לכם את הפרווילגיה להישאר מאחור. בהצלחה. 
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי