בעולם הלוגיסטיקה ליקוט היא הפעולה הגדולה ביותר של המחסן. בפעולת הליקוט של מחסנאי יש פוטנציאל לטעויות: בספירה, בקליטה, בקריאה של המוצר ועוד. אבל מערכת ליקוט פתורת טעויות אלה ואף יותר מכך, מערכת ליקוט ממוחשבת נועדה להגביר יעילות, לדייק פעולות, לחסוך בשעות עבודה של עובדי המחסן, לקצר זמן ליקוט להזמנות, לחסוך עלויות ובעצם לשפר את כל התהליך משום שדיוק העסק שלכם הוא הכרחי.

מערכת ליקוט

תכונות נוספות של מערכת ליקוט:

  • ניהול מעקב מלאי אמין
  • ניהול מלאי מדוייק בזמן אמת המדווח ישירות ל ERP
  • בטול התלות במחסנאים מיומנים
  • תפעול פשוט ונוח
הפרשים בין מלאי בפועל לבין מה שנמצא ברשומות מעידים על תקלות, לכן, חשוב להנהיג תהליכים שיבטיחו שליטה במלאי וניהול טוב יותר שלו, תהליך שיוביל לגידול רווחים בעתיד. 

באמצעות מערכת ליקוט ממוחשבת ניתן להכפיל את מהירות הליקוט ולשפר את דיוקו  תוך מספר שבועות בלבד..

״גילסר טכנולוגיות״ מתמחה במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה.
 
 
גילסר הוא בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת .לגילסר צוות מקצועי, קשוב ובעל ידע וניסיון במגוון סוגי תעשיות אשר יישם פתרונות מיחשוב בהצלחה בעשרות ארגונים בתעשיות מסורתיות וחדשות. הערך המוסף שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא מתן פתרונות מותאמים ללקוח, שעושים שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בשוק, ומתהליכי עבודה מדויקים. אנו מאמינים כי שינוי אמיתי בעסק מצריך נגישות לכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר המקדמים צמיחה בת-קיימא. אצלנו שירות הלקוח הוא בעדיפות עליונה.

אנו מתמחים במספר תחומים: מערכת לייצור גמר יצור, ספירות מלאי, ברקודים, RFID, מערכת לניהול רצפת ייצור, מערכת לשקילת רצפוטרות,מערכת POV לניהול אנשי שטח, AVR.net ומערכת לניהול מתחסנים WMS. אנו ממליצים לכם לעיין באתר שלנו, במאמרים, בלקוחות ובאודותינו.

הסתכלתם באתר שלנו ולא מצאתם בדיוק את השירות שמתאים לעסק שלכם? דברו איתנו!

גילסר טכנולוגיות – פתרונות מחשוב לוגיסטי וייצורי 074-710-7414
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי