בעולם הלוגיסטיקה חשוב לשמור על דיוק וייעול בכדי שהעסק יהיה רווחי ויתפקד במינימום מאמץ של כל המשתתפים. (גם עובדי הייצור וגם בעל העסק). בכדי לחסוך זמן, כסף, אנרגיה וטעויות אנו ממליצים לשקול להוסיף לעסק שלכם את אחת משתי המערכות הבאות, כל אחת מהמערכות למחסנאי להלן, נועדה לעלות את הפרודקטיביות של כל שלב בתהליך העבודה שלכם.

מערכת למחסנאי

מערכת לניהול מחסנים WMS:

מערכת לניהול רצפת מחסן. יתרונות: שיפור אמינות המלאי, ניהול מלאי בזמן אמת, שיפור הפרודוקטיביות של כוח העבודה, שיפור ניצול שטחי המרלו"ג, ניהול אצוות (מנות) היכן שנדרש, ניהול מספר סיריאליים, הקצאת זמני הזמנות ועוד... כל אלו יביאו חיסכון וייעול בכוח אדם ובמשאבים, ניצול השטח הקיים ובקרה מרוכזת ונוחה לכל פעילות המרלו"ג והמלאי. מערכת לניהול מלאי מחסן תחסוך לכל שרשרת הייצור זמן יקר ותייעל את אמינות המלאי. 

מערכת לדיווח מלאי ייצור:

 לניהול הזמנות, ייצור ואריזת המוצרים מהירה ובדיוק מקסימלי. יתרונות בולטים: דיווח תפוקות למערכת ע"י תחנת הייצור האחרונה, חסימה גלישה מעבר לכמויות הפק"ע, התממשקות לERP, העברת כל הנתונים למערכת המרכזית באופן מיידי, הכנה למלאי\ללקוח, ניהול החל מרמת הפריט ועד משטחים ותכולתם ועוד רבים נוספים... מערכת ניהול מחסנאי מאפשרת התעיילות מובהקת בתהליך ניהול הזמנות ומלאי ולפיכך מובילה לחסכון בזמן, דיווח מדוייק ומשוב מיידי בזמן ביצוע.
 
 

המשותף לשתי המערכות שאנו מציעים הוא:

 מערכת למחסנאי, שמאפשרת לכם מקבל מידע מדוייק עבור העסק שלכם, העובדים, המלאי, הפעילות ובאופן מיידי. בכך תוכלו לייעל את כל התהליכים הכרוכים בכל שלב של עבודה: החל מתרשימים עם כל האינפורמציה הרלוונטית, אפשרות חסימה של מלאיים, אפשרות לתגובה מיידית, עם אופציה לניהול שוטף, חוסכת לעובדי פס הייצור תהליכים מגוונים ומאפשרת ארגון ושקיפות.

״גילסר טכנולוגיות״

 מתמחה במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה. גילסר הוא בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת .לגילסר צוות מקצועי, קשוב ובעל ידע וניסיון במגוון סוגי תעשיות אשר יישם פתרונות מיחשוב בהצלחה בעשרות ארגונים בתעשיות מסורתיות וחדשות.

הערך המוסף שאנו מעניקים ללקוחותינו הוא מתן פתרונות מותאמים ללקוח, שעושים שימוש בטכנולוגיות מהמתקדמות בשוק, ומתהליכי עבודה מדויקים. אנו מאמינים כי שינוי אמיתי בעסק מצריך נגישות לכלים הטכנולוגיים הטובים ביותר המקדמים צמיחה בת-קיימא. אצלנו שירות הלקוח הוא בעדיפות עליונה.
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי