מערכת לניהול מחסן מאפשרת לכם לקבל תמונה מלאה  מפורטת ומדוייקת בזמן אמת, כמו גם בקרה גדולה יותר על כל מה שמתרחש בעסק שלכם. בעזרת מערכת לניהול מחסן תוכלו לדעת האם יש מוצרים שיש להזמין מחדש, כמה מוצרים יש מכל דבר, האם קיימים מוצרים שלא נמכרו ורצוי לא להזמין עוד מהם, ועוד.

מערכת לניהול מחסן WMS

 שקיפות של עבודת המחסנאים תספק מדדים חשובים ככמות המשימות שבוצעו,  עומסי העבודה הצפויים ועוד, בעזרתם תוכלו לייעל את עבודת המחסן כך שיהפוך ליחידה ריווחית בשרשרת האספקה.
גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה.

גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב ומרוצה ולהעניק מידי יום את השירות המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מעניקה זה שנים רבות שירותי מערכת לניהול מחסן, מערכות ניהול מלאי, מערכת לניהול מלאי, מערכת לניהול מחסנים ועוד.

מערכות לניהול מחסן WMS

היתרון המהותי והמרכזי ביותר של מערכות WMS הוא החיסכון המשמעותי בזמן ובמשאבים יקרים. יותר ויותר ארגונים מבינים ששילוב של עלות נמוכה, איכות גבוהה, שיפור בזמן המשלוח וגמישות במשלוח היא הנוסחה ללקוח מרוצה. WMS מהווה קורת גג אחת, אשר תחתיה מנוהלים  האספקה, האיחסון והשילוח. כל זאת ברמת פירוט גדולה יותר מזן של מערכת ה ERP הארגונית ובשיתוף עימה.כשהדיווח מדויק, והמשוב מיידי -בזמן ביצוע.
WMS ממליצה על האיתור המיטבי לאחסון הפריטים תוך התחשבות באילוצים ונתונים שונים, זאת באמצעות שימוש באמצעי דיווח אוטומטיים במטרה למיקסום המשאבים העומדים לרשות הארגון. WMS מאפשרת תכנון ובקרה של רצפת המחסן, תוך ניהול משימות שוטפות ופעילויות לא מתוכננות הדורשת טיפול בזמן אמת.

מערכת לניהול מחסן

כאשר אתם מחפשים לרכוש מערכת לניהול מחסן חשוב במיוחד כי תערכו סקר שוק ותבחרו את התוכנה המתאימה ביותר עבור הצרכים של העסק שלכם. ניתן לראות כי כיום ישנו מגוון רחב של תוכנות שונות, לכן שימו לב כי התוכנה אותה אתם רוכשים בעלת כל הפונקציות אשר מתאימות לדרישות העסק שלכם. 

מערכת לניהול מחסנים

גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה. גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי מערכת לניהול מחסנים לקהל לקוחות רחב במיוחד. 
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי