ניתן לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים אשר מחזיקים סחורה עושים שימוש בשירותי מערכת לספירות מלאי. למעשה, כל עסק, לא משנה הגודל או התחום שלו נדרש לעשות ספירת מלאי אחת לתקופה, בדיוק בשביל זה נועדה מערכת לספירות מלאי.

מערכת לספירות מלאי


מערכת זו למעשה הופכת את כל התהליך לאפקטיבי, מהיר ומקצועי יותר וכמובן נטול טעויות. כאמור, אחד היתרונות המהותיים ביותר של מערכת לספירות מלאי הוא העובדה כי הוא חוסך זמן יקר לעסקים רבים. גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה.

גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב ומרוצה ולהעניק מידי יום את השירות המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי מערכת לספירות מלאי, ספירות מלאי, מערכת לניהול רצפת ייצור, ספירת מלאי ועוד, לקהל לקוחות רחב. 
 

ספירות מלאי

ספירות מלאי אשר מתבצעות על ידי תוכנה מתקדמת אשר נועדה לכך למעשה הופכת את כל התהליך לאפקטיבי ומהיר יותר. הפרשים בין המלאי בפועל לבין מה שנמצא ברשומות, מעידים על תקלות רבות,לכן, חשוב להנהיג תהליכים שיבטיחו שליטה במלאי, וניהול טוב יותר שלו. תהליך זה מוביל בתורו לגידול ברווחים בעתיד.  כאן המקום לציין כי מערכת לניהול מחסן (WMS) מבצעת ספירות מלאי באופן שגרתי, מבלי להשבית את העבודה השוטפת ובאמינות גבוהה. ביצוע ספירות מלאי באופן שגרתי - ולא רק בסוף השנה, כנדרש ע"פ חוק - ממולצות לניהול יעיל של המלאי.

מערכת לניהול ספירות מלאי
גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה. גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב ומרוצה ולהעניק מידי יום את השירות המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי מערכת לניהול רצפת ייצור לקהל לקוחות רחב במיוחד. 

ספירת מלאי

ספירת מלאי באמצעות תוכנה ייעודית מביאה עימה יתרונות רבים כגון תהליך עבודה מהיר ואפקטיבי יותר, מחשוב מלא ותיעוד התהליך, מגוון רחב של ממשקים מותאמים למערכת המלאי של העסק, העברת נתונים נוחה מהירה ופשוטה, המרה מהירה של ברקוד לפריט, חיסכון משמעותי ומהותי של זמן יקר, מניעה של טעויות אפשריות בשלבי העבודה השונים ועוד. 
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי