עסק גדול עם המון עובדים המפוזרים ברחבי המקום ואף מחוצה לו בשליחויות ופעולות נוספות חייב לדעת שהכול מתנהל כמו שצריך. לדוגמה, כאשר עובדי המחסן מחכים להגעתם של הנהגים עם הסחורה וממתינים מספר זמן רב עד שאלו יגיעו זהו לא ניצול זמן יעיל וחסכוני. אם המנהל היה יודע את המיקום המדויק של הנהגים ואת קצב העבודה שלהם, הוא מראש יכול היה לנצל את צוות העובדים למשימות אחרות בזמן הזה. בעזרת מערכת לניהול אנשי שטח יכול המנהל לעקוב אחרי כל צוות העובדים באופן ממוחשב על ידי קבלת הנתונים מכל אחד אל מערכת ממוחשבת אחת.

מערכת ניהול אנשי שטח

שימוש במערכת ניהול אנשי שטח

בעזרת תוכנת ניהול אנשי שטח ניתן יהיה לבצע מספר משימות מהיבטים שונים של העבודה על מנת להגיע לאופטימיזציה הן מצד סדרן העבודה, והן מצד הנהג.

מצד סדרן העבודה יודעת המערכת לנהל רישום משימות על ידי סדרן לכל אחד מהנהגים אשר הן ניתנות, במידה ומתעורר הצורך בכך,  לעדכון בזמן אמת, התממשקות לפתרון בעיות, ביקורת ועדכון מצב לוחות הזמנים, אישורי מסירה בעסק לקליטה המוצר וגם אצל הלקוח לאישור עסקה, דיווחי GPS מדויקים של הנהגים, הפקת דו"חות ועוד. בעזרת בקרה זו  המתרחשת בזמן אמת, על כל הנעשה בשטח , מאפשרת המערכת לניהול אנשי שטח, לבצע פעולות מיידיות להפקת המקסימום. 

ומצד הנהג: קבלת לו"ז עבודה עדכני, אישור מסירה אוטומטי, החתמת לקוח על גבי מכשיר, טיפול ואיסוף החזרות, דיווח איסופים, הפקת דוח ביצוע יומי
 
ניהול אנשי שטח הוא כלי חשוב ביותר באמתחת המנהל, כלי שבעזרתו העסק יתנהל כמו שעון שוויצרי – בלי איחורים, בלי בזבוזים ועם יכולת כיוונון מדויקת. בגילסר אנו מציעים את מערכת POD שהיא תוכנת ניהול אנשי שטח המיושמת בהצלחה במגוון בתי עסק בישראל.

ניהול אנשי שטח עם גילסר טכנולוגיות

אנו בחברת גילסר Gilsar  - פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי, עובדים יחד עם חברות רבות אשר יצרנו עבורן מערכת ניהול אנשי שטח אישית שיוצרת רשת לוגיסטית התואמת לדרישות החברה המדויקות. כאן באתר תוכלו להתרשם מעשרות הלקוחות שלנו שוודאי אתם מכירים ומזהים בתור עסקים גדולים ומצליחים בשוק הישראלי בתחומן. כמו כן, תוכלו להתרשם מתוכנות הניהול לעסק הנוספות אשר אנו מציעים ללקוחות – WMS, דיוול גמר ייצור, RFID, שקילת רצפטורות ועוד. שילוב מערכות זה יכול להפוך כל עסק ליעיל וחסכוני יותר. צרו איתנו קשר עוד היום במייל או בטלפון ויחד נשיג את כל המטרות. גילסר – החברה המובילה בארץ במתן שירותים טכנולוגיים לאופטימיזציה ומיחשוב לוגיסטי וייצורי.
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי