עד לא מזמן, רבים מהמפעלים נוהלו באופן ידני. כל הפעולות, מתחילת הייצור, רכש, כח אדם, תהליכי הייצור השונים, בקרות האיכות, ניהול השקילות או המדידות השונות, ניהול המחסן והשילוח וגם ניהול המסירה או המשלוח לחו"ל, נוהלו באופן ידני. בסופו כל הנתונים הוכנסו למחשב ובזה זה הסתיים. המחשב הפיק דוחות של כח אדם, רכישות, חשבוניות, משכורות ופחות או יותר זהו. 

 AVR


כשהעידן הטכנולוגי התקדם והפך למציאות שמי שלא מצטרף אליה פשוט לא מתקיים, חברות רבות החלו לפתח כלים אוטומאטיים לניהול אותם מפעלים.

כל התהליך שהזכרתי למעלה מנוהל ע"י תוכנה אחת אוטומאטית שמחולקת לתתי תוכנות לניהול רצפת הייצור, ניהול מחסן, ניהול תחום השילוח והמסירה ועוד ועוד..והכל התרכז לבסיס נתונים אחד הנקרא מערכת AVR.  בכדי לא להיכנס יותר מידי לתחום הטכני במאמר זה, אוכל לומר שמערכת AVR או תוכנת ניהול AVR היא התשתית עליה "מורכבות" כלל מערכות הניהול שהוזכרו. 
 

לאט לאט, יותר ויותר מפעלים החלו להבין את היתרונות הגדולים שמציעה תוכנה AVR ובכלל תוכנת ניהול AVR והתחילו לשלבן במפעליהן. חברות כמו גילסר טכנולוגיות זיהו את הצורך והחלו לפעול בהצלחה בשוק זה ולהציע פתרונות המבוססים על מערכת AVR לניהול מפעלים.

למרות שיותר ויותר מנהלי מפעלים אימצו את הטכנולוגיות החדשות והטמיעו אותן בהצלחה במפעליהם, מפעלים נוספים ניסו עדיין ל"היצמד" לשיטות הידניות המסורתיות אך ככל שהתקדמה הגלובליזציה ורמת התחרותיות הפכה לכמעט בלתי נסבלת, הם נוכחו בצורך הדחוף שלהם להתייעל. 
 
חברת גילסר טכנולוגיות מציעה לכם, בעזרת תוכנה AVR ועוד תוכנות משנה, את היכולת להתייעל באופן מהיר ולא יקר בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ותפירת פתרונות אישיים לכל מפעל ולכל צורך.

הזכרתי את מערכת AVR. אוכל להזכיר גם כדוגמה את תוכנת POD. תוכנה זו שהיא ראשי תיבות של תרגום העברי "הוכחת מסירה" מנהלת באופן אוטומאטי בעזרת מערכות בר קוד מתקדמות, תקשורת סלולרית ואחרות את כל התחום של מסירת מוצרי המפעל ללקוחות השונים. תוכנת POD עוקבת הן אחרי המוצרים והן אחרי הנהגים משלב האיסוף במחסן עד שלב המסירה ומרכזת את כלל הנתונים על מסך אחד או במכלול דוחות המשתלבות עם כלל פעילויות המפעל. צרו קשר עם גילסר טכנולוגיות והם יקחו את זה משם.
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי