מערכת POD הינה מערכת ייחודית במינה אשר עוזרת לעסקים רבים ברחבי הארץ. ניתן לראות כי חברות רבות עושות שימוש רב בשנים האחרונות בשירותי מערכת POD אשר עוזרים להעניק תמונה מלאה ובהירה של מצב הספקת ההזמנות בעסק, לצד דיווח ומעקב של כל הנתונים החשובים ביותר. 

מערכת POD

מערכת POD הינה אפקטיבית במיוחד עבור עסקים רבים בארץ ובעולם. גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה.

גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב ומרוצה ולהעניק מידי יום את השירות המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מעניקה שירותי מערכת POD, תוכנה POD, תוכנת ניהול POD, מערכת RFID ועוד לקהל לקוחות רחב. 

 

תוכנה POD

תוכנה POD מאפשרת עבודה אפקטיבית ונוחה יותר בהתאם לצרכים ולמטרות של כל עסק וארגון. מדובר בתוכנה קלה ופשוטה במיוחד לשימוש אשר מייעלת באופן מהותי את כל תהליך ההזמנות של העסק ומאפשרת חיסכון עצום של עלויות וזמן יקר. 

תוכנת ניהול POD

תוכנת ניהול POD בראש ובראשונה מייעלת את תהליכי העסק באופן משמעותי.  באמצעות מערכת זו באמצעותה יכולים אנשי התפעול ושירות הלקוחות בארגון, לעקוב אחר ביצוע המשימות תוך כדי יום העבודה בקלות ובפשטות ולקבל תמונת מצב מלאה, להיות בקשר עם לקוחות, תקלות, אספקה ועוד. 

מערכת RFID

גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה. גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב ומרוצה ולהעניק מידי יום את השירות המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מתמחה במתן שירותי מערכת RFID לקהל לקוחות עסקי רחב, אמין ומרוצה זה שנים רבות, ללא פשרות וברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, החברה גאה להעניק שירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח תוך התחשבות מלאה כלפי  הצרכים והמטרות של העסק.
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי