אחד הקשיים הנפוצים אצל חברות רבות העושות שימוש במחסנים לאיחסון והפצת סחורות הוא סידור יעיל אשר מאפשר עבודה מהירה, נטולת טעויות ושוטפת באחסון והפצה של הסחורות, וכן בעת ספירת מלאי. כאשר המחסן מנוהל על ידי רשימות Excel או בהסתך על מחסנאי מיתולוגי וידען, הופכת הפרוצדורה למסורבלת ומבלבלת – לא רק שצריך לסדר את הסחורה במחסן עצמו, כעת צריך גם לנהל את הרשימות ולזכור לרשום בהן את כל הפעולות...

ניהול מחסן לוגיסטי

בעזרת מערכת לניהול מחסן ניתן יהיה ליצור מצב בו מתבצע ניהול מלאי באופן ישיר מדוייק ומהיר אשר אחוז הטעויות בו הוא מינימלי. מלבד רישום וניהול המלאי, יודעת המערכת להמליץ על ההנחיה האופטימלית לטיפול בניהול אצוות, קליטת סחורה וחו"ג, ניהול אריזות, עקיבות, המרות, תקנות איחסון, תאריכי תוקף, ניהול מארזים, ניהול משטחים,עיתוד רכש ועוד. שיפור הפרודוקטיביות  של עבודת המחסן יאפשר האצה משמעותית בקצב העבודה, שזהו מצב יעיל וחסכוני יותר לעסק. 

המערכת מנחה את המשתמש, לבצוע תנועת המלאי הנכונה, בכמות נכונה, למקום הנכון ובזמן הנכון,  תוך חסכון גדול במקום ובזמן ובזה יתרונה.

באמצעות WMS יהנה כל מחסן מ:

  • חיסכון בעלויות איחסון
  • חיסכון בעלויות תפעול
  • חיסכון בכוח-אדם
  • חיסכון במקום
  • חיסכון בזמן
  • שירות מדוייק ללקוח
  • שירות מהיר ללקוח
  • הגברת המוניטין
 
בגילסר Gilsar - פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי, אנו מציעים ללקוחותינו את מערכת WMS החכמה לאופטימיזציה של פעילות המחסן היום יומית.
 

ניהול מחסן לוגיסטי, איך עושים זאת?

מערכת הWMS פועלת בכל אחד משלבי תפעול המחסן. תחילה מתבצעה מעקב אחר כל פריט שנקלט על ידי סריקתו למערכת. בשלב זה מקבל הפריט תעודת זהות אישית במערכת (סוג, זמן קליטה, קולט, מיקום, צפי שחרור וכו'). באופן זה נוכל לעקוב אחר הפריט כל הזמן ולקבוע מדיניות ריענון מלאי מתקדם בתצורות השונות על פי התאמה לעסק (FIFO, FEFO...). באופן זה ניתן יהיה לנצל במיטביות גם את שטחי האחסון של המרכז הלוגיסטי בעזרת אחסון יעיל על פי לוחות זמנים. את מערכת הWMS מתפעלים בקלות בעזרת המחשב ומתממשק עם שאר הרכיבים בשטח (סורקי ברקוד, מחשבי כף יד וכו'). מערכת ניהול רצפת מחסן היא כלי שימושי ביותר אשר הוכיח את עצמו ברחבי העולם.
 

גילסר טכנולוגיות משתלמות

כל בית עסק הרוצה להגדיל רווחים חייב לעשות שימוש נכון במערכת לניהול מחסן. בגילסר אנו מדריכים את הלקוחות לאורך כל תהליך יישום תוכנה לניהול מלאי מחסן עד לקבלת התוצאות הרצויות ולאחר מכן בהמשך התפעול של מערכת ניהול רצפת מחסן. בעזרתו תוכלו לצמצם בכוח האדם וליצור צוות עובדים קטן, יעיל וחסכוני אשר יוכל להסתמך בעבודתו על התוכנה ויעבוד כרשת חכמה "אוטומטית". ניהול מחסן לוגיסטי עושים עם WMS של גילסר – התוכנה לניהול מלאי מחסן המתקדמת בעולם. בואו והצטרפו למעגל החברות המובילות במשק והבטיחו לעצמכם עסק משגשג.
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי