ניהול מרכז לוגיסטי הינה מלאכה מורכבת במיוחד אשר במהלכה למעשה מתפעלים ומארגנים באופן מקצועי ואפקטיבי את כל מערך הסחורה של העסק. ניהול מרכז לוגיסטי כולל את כל הפריטים של אותו עסק או ארגון.

ניהול מרכז לוגיסטי

חשוב להבין כי ניהול מרכז לוגיסטי כולל בתוכו מגוון רחב של פעולות חשובות ומהותיות במיוחד כגון ספירת מלאי, רכישה של סחורה ומוצרים, שליחת המוצרים והסחורה לאחסון, ללקוח או לקמעונאי ועוד.

ניהול מרכז לוגיסטי כולל כמובן ניהול שוטף של מרכזי ההפצה, הספקים, זרימת הסחורה והמוצרים, המחסנים ועוד, כאשר המטרה הסופית של ניהול זה הוא לקיים מערכת לוגיסטית אפקטיבית, חסכונית ומדויקת. גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מיחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה. גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. 
 
החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב ומרוצה ולהעניק מידי יום את השירות המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. בנוסף, החברה מעניקה שירותי מערכת ניהול מלאי מחסן, מערכת לניהול מרכז לוגיסטי, תוכנה לניהול מחסן ועוד. 

מערכת ניהול מלאי מחסן

מערכת ניהול מלאי מחסן מאפשרת כיום לעסקים, חברות, ארגונים ומפעלים שונים ברחבי הארץ לנהל באופן אפקטיבי ומקצועי במקום אחד, תוך שליטה על כל הסחורה, האיתורים, המחסנים, הדוחות והבקרה. מערכת זו נועדה להעניק מענה מקצועי לכל התנועות בעסק אשר קשורות למלאי. 

מערכת לניהול מרכז לוגיסטי

מערכת לניהול מרכז לוגיסטי מאפשרת בראש ובראשונה קבלת תמונה מדויקת ובהירה של תנועות ופעולות העסק אשר קשורות למלאי, מתהליך הקליטה, רענון המלאי ועד לשילוח, כמו גם תכנון ועיתוד רכש וניהול המשאבים.
גילסר טכנולוגיות הינה חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב במתן פתרונות טכנולוגים מתקדמים בתחום מחשוב הלוגיסטיקה, שרשרת הייצור, המחסן, האספקה והשילוח/ההפצה. גילסר טכנולוגיות הינו למעשה בית תוכנה עתיר ניסיון, המספק ללקוחותיו פתרון כולל לכל צרכי השרשרת הלוגיסטית תחת קורת גג אחת. החברה גאה לעמוד מאחורי קהל לקוחות רחב ומרוצה ולהעניק מידי יום את השירות המקצועי, הטוב והאיכותי ביותר, ללא פשרות. 

תוכנה לניהול מחסן

תוכנה לניהול מחסן מאפשרת מעקב אחר מגוון תנועות במלאי ובכך מונעת טעויות רבות וחוסכת זמן יקר. 
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי