גם עסק מצליח שמראה רווחים נאים שואף תמיד להתייעל ולהגיע למצב בו הוא מצמצם הוצאות מיותרות ומשפר את יכולותיו הלוגיסטיות. אופטימיזציה של ניהול עסק בעזרת מערכות לוגיסטיות מתקדמות היא כלי חשוב ביותר אשר חברות גדולות כמו גם קטנות במשק, מטמיעות יותר ויותר בניהול בית העסק.

פתרונות לוגיסטיים מיושמים בכל החלקים של שרשרת ייצור והאספקה, החל במחסן ופסי הייצור לשילוח הסחורות. גם קונספט פשוט כמו המסלול בו עובר מוצר בתוך מחסן, יכול לסבול מצוואר בקבוק לא יעיל שמוביל לשעות עבודה ארוכות יותר פר משימה – כלומר יותר כסף מתבזבז. שימוש נכון של פתרונות טכנולוגיים יובילו תוך זמן קצר לאופטימיזציה בכל חוליות שרשרת האספקה ומכאן שיובילו לצמיחת העסק לגבהים חדשים, ותוכלו לעשות זאת בקלות יחד איתנו בגילסר Gilsar - פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי.

פתרונות לוגיסטיים

פתרונות לוגיסטיים חכמים

בגילסר Gilsar אנו מציעים את מערכות מהמתקדמות ביותר בשוק אשר מספקות פתרונות לוגיסטיים המשלבים מיחשוב לוגיסטי וניהול לוגיסטי. מערכות לוגיסטיות מתקדמות יובילו לדיווחים מדויקים על זמני ייצור והאספקה, מניעת תקלות וטעויות ובסופו של דבר להגברת יעילות הייצור הכולל.  הפתרונות שאנו מציעים מותאמים לבית העסק על – פי צרכיו הייחודיים ועל – פי המטרות ששם לעצמו. חברות רבות, ממגוון סוגי התעשייה, אשר בחרו לעבוד איתנו זכו לפתרון הולם וגילו כי  החזר ההשקעה (ROI) היה גבוה. בין אותן חברות תוכלו למצוא מגוון חברות במשק הישראלי מכל תחומי העיסוק – מזון, פארמה, היי טק, תעשייה מסורתית, אופנה וביגוד ועוד רבים. חברות אלו מובילות את השוק הישראלי בראש ובראשונה בשל היכולות הלוגיסטיות המתקדמות שלהן וכעת גם לעסק שלך מגיע אותן.
 
 

המומחיות של גילסר לשירותך

גילסר פועלת מזה מספר שנים במתן פתרונות לוגיסטיים טכנולוגיים וכיום אנו עומדים בתור החברה המובילה בארץ עם ניסיון מוכח וצוות עובדים מנוסים אשר ילוו את הלקוחות בכל שלבי הטמעת המערכת בחברה וביצוע השתלמות לעובדים ולמנהלים. הדרך להבנת ניהול לוגיסטי יעיל איננה פשוטה אך בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות שלנו והתהליך האישי נדאג לכך שכל עובד בחרה ידע את דרך הפעולה המיטבית לביצוע עבודתו. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עוד היום ויחד נתאם פגישת תיאום בה נבצע את ההתאמות המדויקות עבור הציפיות שלכם מאיתנו ומן הפתרון הלוגיסטי שאנו מציעים. אמרתם פתרון לוגיסטי? אמרתם גילסר Gilsar, מחכים לכם!
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי