מטרתו הסופית של כל עסק באשר הוא, היא הפקת רווחים מקסימליים, שכן ללא רווחים לא יוכל העסק להמשיך להתקיים. מיקסום רווחים הוא לא תהליך פשוט במיוחד כאשר העסק מורכב ממספר אגפים או מחלקות בעלות תפקידים שונים. כאשר זהו המצב, צריך לפרק את שרשרת ההפקה של העסק ולגלות היכן נמצאים ההפסדים הגדולים ביותר ולצמצם אותם. בארגונים רבים, המחסן מהווה יחידה שאיננה יחידה המפיקה רווח. ממחקרים עולה כי עלות הלוגיסטיקה של מוצר ממוצע היא לפחות 30% (!), והיא נובעת מגורמים רבים: 
מחיר האיחסון, מחיר ההובלה, התאמה ללוח זמנים נדרש, אריזה, שינוע ושילוח ועוד.

צמצום עלויות המחסן

כאשר העסק גדל, חובה עליו להצליח לשמור על סדר ולדעת תמיד את מצב המלאי ויכולת ההספקה באופן שבו מספקים את המוצר הנכון, ללקוח הנכון ובכמות הנכונה.

ההוצאות הגדולות שמחסן שלא מתפקד כראוי  גורם, מתבטאות בבעיות באספקה (צרכנים שלא מקבלים סחורה בזמן), עובדים שעובדים שעות נוספות על מנת לנסות לסדרו וכן הוצאות לוגיסטיות נלוות. אם אתם מזדהים עם הבעיה, סימן שאתם צריכים מערכת לייעול ניהול עבודת המחסן.

צמצום עלויות המחסן עם WMS

בגילסר Gilsar, פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי, אנו מציעים ללקוחותינו את מערכת ניהול המחסנים WMS שהיא הפתרון המתקדם ביותר לצמצום עלויות המחסן והפיכתו ליחידה ריווחים בבית העסק. WMS מנחה את המשתמש לבצע אופטימיזציה של פעילות המחסן היום יומית על מנת לצמצם הוצאות ולהגדלת הרווחים. 
 
אופטימיזציה של  העבודה במחסן תוביל תוך זמן קצר לייעול ואופטימיזציה של כל שרשרת ההספקה המורחבת. שימוש במערכת WMS תוביל לדיוק של זמני הספקה, צמצום זמני ליקוט, חיסכון בכוח אדם ושיפור יכולות העבודה. בגילסר Gilsar אנו מתחייבים שתוכלו לראות את תוצאות השימוש במערכת הWSM באופן מידי ונלווה אתכם לאורך תהליך היישום והתאמת המערכת לצרכים הספציפיים של בית העסק שלכם.

ייעול ניהול מחסן מותאם אישית

בגילסר אנו מתגאים בעשרות חברות אשר בחרו להיעזר בשירותים שלנו על מנת להוביל לצמצום עלויות המחסן. אם ותחברו לעבוד איתנו אנו נבצע התאמה אישית עבור החברה שלנו בתהליך ישיר ושקוף מולכם. יחד נבחר את שיטות העבודה היעילות ביותר עבור סוג החברה ואת מדיניות המערכת (FEFO, FIFO כו') וכן נבדוק איך ניתן לייצר מקסימום ייעול במינימום זמן, תוך שימוש בכלים טכנולוגיים המתאימים לעולם המודרני המתפתח ומשתנה ללא הרף. ייעול ניהול המחסן הוא כלי חשוב ביותר על מנת להגיע ליעדים של עסק מצליח ואנו בגילסר נשמח לתת לכם את הכלי המתקדם ביותר שיש בשוק. צמצום עלויות המחסן זה גילסר Gilsar, צרו קשר עוד היום לייעוץ ויחד נגלה שאין דבר כזה בלתי אפשרי.
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי