כל מה שצריך לדעת על תוכנת WMS
תוכנת WMS נועדה לניהול ולייעל פעילויות המחסן. המערכת מחוללת משימות העבודה במחסן. הטמעה שלה תוביל למהפכה של ממש בכל עסק ולחסכון משאבים וכסף רב לחברה תוך זמן קצר מאוד.

תוכנת WMS

ניהול לוגיסטי

באמצעות תוכנת WMS ניתן לנהל את הפעילות הלוגיסטית במרכזים התפעוליים. ניהול מרכז לוגיסטי תוך שימוש עם מערכת WMS יוביל לאופטימיזציה של כלל התהליכים התפעוליים במרכז, הודות להזרמת מידע בזמן אמת, ובאופן שוטף לדרגים ולמחלקות הארגון השונים. ה WMS  ממליצה על האיתור המיטבי לאחסון הפריטים תוך התחשבות באילוצים ונתונים שונים, ומאפשרת מלאי זמין לליקוט (על ידי ריענון מלאים באיתור מהיר), סדר הליקוט ופיזור המטענים אופטימלי, ניהול מלאי ב"מיקומים דינמיים" במחסן כך שכל נפח המחסן מנוצל לאחסון, המלצה למישטוח לפי הנפח או משקל של המטען או המשאית.

WMS תשפר את התפוקות של כל מחסן וכך תצמצם בהוצאות התפעוליות.

כלי העבודה של WMS

התוכנה עושה שימוש באמצעי דיווח אוטומטיים ובזמן אמת, במקום דיווח ידני,  ובכך משפרת את תהליכי העבודה הקיימים וחוסכת משאבים וטעויות אנוש. 

התוכנה עושה שימוש באמצעי אחסון אוטומטים ורובוטים שונים ומייעלת מאוד את כמות המשאבים הנדרשים לליקוט, פיזור ואיחסון.

את הפונקציונליות של המערכת ניתן להתאים לתהליכי העבודה הספציפיים של כל חברה. שרשרת אספקה מבוססת ברקוד ואוטומציה, קלה לניהול לאורך כל שלבי השרשרת ומבטיחה זמני ביצוע מהירים במיוחד תוך שימוש בכוח אדם קטן. כאשר המערכת פועלת היטב ניתן לנצל באופן מקסימלי את שטחי המחסנים לאורך שרשרת האספקה.

תהליכי רכש ומכירות

מעבר לניהול המחסן והמלאי, תוכנת WMS משפרת את כלל תהליכי הרכש והמכירות. בעזרת המסופנים וכלי אוטומציה אחרים, ניתן לשלוט בקליטת הרכש, ליקוט ואריזה, ריענון וספירת מלאי וטיפול בהחזרות במהירות תוך צמצום ניכר של טעויות. שימוש במערכת מאפשר למחסנאי לקלוט או לגרוע פריטים מהמלאי בקלות תוך שימוש במגוון של שיטות תיעוד, לפי הפריט עצמו, לפי הלקוח, לפי האזור או קו החלוקה וכדומה.
 

מידע בזמן אמת

התוכנה מאפשרת תכנון ובקרה של רצפת המחסן, תוך ניהול משימות שוטפות ופעילויות לא מתוכננות הדורשת טיפול בזמן אמת. 

כמו גם מציגה שקיפות של עבודת המחסנאים ומאפשרת למדוד את כמות המשימות שבוצעו, את עומסי העבודה הצפויים וכד'..

ניהול המלאי באמצעות התוכנה מספק מידע אמין וזמין בזמן אמת לכלל ההיררכיה האירגונית. 

יתרונה הגדול של WMS הוא שהיא מאפשרת מדידה של התהליכים  השונים בארגון בקלות תוך הנפקת מערכת דוחות למנהלי הארגון. יתרונה זה תורם ליכולת התכנון בארגון.

ה- WMS מייצרת עבור המחסנאי תוכנית עבודה מיטבית וניהול משימות, המאפשרות תכנון משאבים יעיל, ללא תלות בגורם האנושי שקיים בתוכנות ניהול המלאי ובמערכות ה- ERP המסורתיות.

ה WMS היא תוכנה פרמטרית וגמישה הניתנת לשינוי בקלות רבה על-פי הצרכים המשתנים של הארגון. היא מלווה באנשי יישום מקצוענים המחוברים לשטח אנשי המקצוע של גילסר טכנולוגיות

צוות המומחים של גילסר טכנולוגיות יאפיין ויגדיר יחד אתכם את התהליכים הלוגיסטיים עם הטמעת תוכנת WMS בארגונכם. תוך שימוש בתהליכי עבודה מדויקים, המקצוענים של גילסר טכנולוגיות יסייעו לכם בבחירת הפתרון הייחודי לכם ושילובו במערך שרשרת האספקה בארגונכם. הם ילוו את כל התהליך עד להטמעת המערכת בכל המחסנים והמרכזים הלוגיסטיים עד פריט המלאי האחרון.
 
 
 


כתובתנו:
רח' יוזמה 3, בנין כרמלים פארק תעשיה כרמלים,
טירת הכרמל
 
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 2081, טירת כרמל, 3912002

טל': 074-710-7414

אימייל: info@gilsar.com

פתרונות מיחשוב לוגיסטי וייצורי